ثبت بین المللی اختراع

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (تعداد رای 1)

اگر حاصل تلاش های ذهنی خود را در قالب یک اختراع می خواهید به جوامع بین المللی معرفی کنید، اختراع خود را به شرکت های توسعه یافته و برند های مشهور دنیا با قیمت مناسب بفروشید و از اختراع خود در سطح بین المللی بیشترین استفاده را بکنید باید اختراع خود را بصورت بین المللی به ثبت برسانید. بنابراین شما باید مطابق با معاهده PCT اختراع خود را ابتدا بصورت بین المللی  ابتدا به ثبت برسانید. معاهده PCT یک معاهده بین المللی است  که مطابق آن می توانید به منظور حمایت از اختراع خود و جلوگیری از سو استفاده از ایده فکری خودتان توسط هر شرکت و یا شخص داخلی و خارجی اختراع خود را به ثبت برسانید و از حقوق منحصر به فرد آن برخوردار شوید.

اصلا جای نگرانی نیست. وکلای بین المللی ما در موسسه حقوقی ویونا شما را تا زمان تنظیم اظهارنامه و ثبت بین المللی اختراع همراهی خواهند کرد. پس دست دست نکنید و قبل از اینکه ایده شما افشا شود و یا فرصت را از دست بدهید و پشیمان شوید همین امروز با کارشناسان ما در موسسه حقوقی ویونا تماس بگیرید و در سریع ترین زمان ممکن و بصورت کاملا معتبر اختراع خود را به ثبت بین المللی برسانید.

ثبت اختراع

بدون ثبت اختراع خود هیچ حقی از آن نمی توانید به دست بیاورید. این یک واقعیت است. با توجه به اینکه برای به ثمر رسیدن یک اختراع نیاز به تراوشات ذهنی و تلاش ذهنی زیاد و گاها چندین ساله است این حق برای شما مطابق با قانون ثبت علائم و اختراعات وجود دارد تا این یافته خود را به ثبت برسانید و از دستاوردهای مالی و اخلاقی آن بهره مند شوید. موسسه حقوقی ویونا با توجه به این قانون و لزوم حمایت از مخترعین و نوآوران صنعت و با تکیه بر دانش و تخصص بالای کارشناسان خود در کمترین زمان، حاصل تفکرات و اندیشه های شما را در قالب اختراع مشروط به داشتن شرایط لازم به ثبت خواهد رساند. بنابراین به منظور بررسی داشتن شرایط لازم و از دست ندادن زمان و خطر افشا شدن ایده خود فورا با کارشناسان ما در موسسه حقوقی ویونا تماس بگیرید.