ثبت شرکت در اسلامشهر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.75 (تعداد رای 2)

اسلامشهر یکی از قدیمی ترین شهرستان های استان تهران است. این شهرستان شرایط و پتانسیل بالایی برای استفاده از فرصت های اقتصادی و صنعتی و همچنین ورود به فرصت های سرمایه گذاری در بخش خصوصی در تهران بزرگ به دلیل مجاورت با پایتخت ایران دارد.

برای این منظور افرادی که در این شهرستان ساکن هستند و می خواهند از فرصت های موجود استفاده کنند باید اقدام به ثبت شرکت بکنند چرا که تنها اجازه ورود به این فرصت ها اغلب به شرکت ها و اشخاص حقوقی تنها داده می شود.

در واقع شرکت های دولتی و خصوصی که خواهان برون سپاری فعالیت های خود در قالب پروژه های داخلی هستند و ان شرکت های داخلی و خارجی که خواهان دادن نمایندگی به افراد و اشخصاص ثالث هستند باید بتوانند به شخصیت مقابل خود اعتماد کامل را داشته باشند تا در صورتیکه متحمل ضرر و زیان شده و یا خواسته های انها به خوبی انجام نشد و مطابق با قرار داد کار انجام نشد امکان مراجعه به مراجع قضایی و دریافت ضرر و زیان های وارده و یا الزام به انجام تعهدات باشد.

بنابراین بهترین انتخاب همواره شخصیت های حقوقی هستند. شخصیت های حقوقی به دلیل اینکه فعالیت کاملا قانونی دارند و از همه ابعاد تعهدات و ضمانت های لازم را دارا هستند اعتبار زیادی دارند و به راحتی توسط دولت و یا شرکت های بزرگتر در صورت عدم انجام تعهدات قابل دسترسی هستند . این موضوع و داشتن سرمایه و توان انسانی و فنی لازم و بالای شرکت ها باعث شده تا دولت و شرکت های بزرگ تنها برای انجام معاملات و برون سپاری فعالیت های خود به سراغ شخصیت های حقوقی و یا انهایی که اقدام به ثبت شرکت کرده اند بروند.

اما این تنها خاصیت ثبت شرکت نمی باشد. شرکت ها به دلیل اینکه فعالیت های خود را بصورت مشارکتی و همکاری با یکدیگر و استفاده از نیروهای متخصص و کاردان انجام می دهند توانایی بسیار بالاتری نسبت به شخصیت های حقیقی دارند. انها اغلب کمبود ها و نقاظ ضعف خود را با به کار گیری افرادی توانا پوشش می دهند  و به همین دلیل سرعت و دقت و کیفیات کار بالاتری دارند.

از طرفی هم ورود در نمایشگاه های داخلی و خارجی با داشتن شخصیت حقوقی نه تنها اعتبار بالاتری برای شما به همراه دارد بلکه می تواند فرصت های بسیار زیادی برای شما فراهم کند. اصولا نمایشگاه های محل عبور و تجمع مشتریان خدمات و محصولات مختلف است. هر گاه نمایشگاهی بر پا شود مشتریان به دنبال یافتن شخصیت های توانا برای انجام فعالیت ها و یا تامین نیاز های خود به این نمایشگاه ها وارد می  شوند و تنها به دنبال شرکت ها و موسسات مختلف برای انجام نیاز های خود هستند.

البته باید خاظر نشان کرد که مشتریان نیز توجه بیشتری به شرکت ها دارند و شما در مقام مدیریت و ریاست یک سازمان و یک شرکت اعتبار بسیار بالاتری برای صحبت و مذاکره با مشتریان و شرکت های دیگر خواهید داشت.

یکی از برترین ویژگی های شرکت ها و موسسات غیر تجاری امکان مبادلات کالا و اطلاعات با شرکت ها و موسسات خارجی به شکل بسیار ساده تر است. در دنیای تجاری امروز شرکت های پیشرو اغلب اطلاعات و خدمات خود را با شرایط خاص به شرکت ها و موسسات مختلف دیگر یا به فروش می رسانند و یا مبادله می کنند. هیچ شرکت و یا موسسه خارجی وجود ندارد که اطلاعات و کالاهای خود را به تجار و افراد حقیقی به سادگی واگذار نماید. در واقع داشتن شخصیت حقوقی برگ برنده برای معاملات و تبادلات خارجی و ورود و خروج در بین بزرگان صنعت و تکنولوژی است.

استفاده از تسهیلات بانکی و موسسات مالی و توسعه فعالیت ها بدون محدودیت با سرمایه و اورده شرکا جدید و همچنین اضافه کرد دامنه فعالیت در بازار های و فرصت های جدید و روبه رو شدن با بهترین شرایط و امکانات جدید به واسطه توانایی سرمایه ای و از همه مهم تری تقسیم دارایی و سهام و مسئولیت شرکت در بین چند نفر و کم بودن بار مسئولیت بر دوش شما از جمله بزرگترین مزیت های شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری می باشد.

شما برای ثبت شرکت و موسسه غیر تجاری بهتر است با موسسه حقوقی ویونا تماس گرفته و این مهم را به انها با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت واگذار نمایید. برای ثبت شرکت در اسلامشهر باید به تهران و مرکز اداره ثبت شرکت ها مراجعه نمایید.