ثبت شرکت در برزیل

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 3.00 (تعداد رای 18)

بزرگ ترین و در عین حال پر جمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی، کشور برزیل است که حدود 210 میلیون نفر در آن زندگی می کنند. برازیلیا پایتخت این کشور است و مناطق وسیعی از مرکز آمریکای جنوبی و سواحل اقیانوس اطلس را پوشش داده است. کشوری که به غیر از اکوادور و شیلی در آمریکای جنوبی با تمامی دیگر کشور های این منطقه مجاورت و مرز مشترک دارد.

برزیل قدرتمند ترین کشور از نظر اقتصادی در آمریکای جنوبی است و این به دلیل داشتن زمین های کشاورزی وسیع و جنگل های استوایی فراوان و منابع طبیعی بسیار گسترده و زیاد است. زبان رسمی در برزیل به دلیل اینکه این کشور سال های زیادی مستعمره پرتغال بوده ، پرتغالی است.

رشد و توسعه اقتصادی سال های اخیر برزیل و دسترسی به آب های بین المللی و وجود شرایط و زیر ساخت های لازم برای اجرای بسیاری از امور اقتصادی باعث شده است که بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند. بخصوص اینکه برزیل یکی از کشورهایی است که از طریق جذب سرمایه، اقدام به صدور اقامت برزیل برای سرمایه گذار و خانواده همراه او می کند.

برای ورود و سرمایه گذاری در برزیل بسته به موقعیت اقتصادی به 50 تا 60 هزار دلار آمریکایی نیاز است و در ضمن باید طرح تجاری فرد سرمایه گذار توسط نهاد ریاست جمهوری این کشور تصویب شود. برزیل مهاجر پذیر است و قانون پذیرش مهاجر در این کشور قانون خاک است. به این منظور که نیاز به رابطه خونی برای دریافت اقامت برزیل نیاز نیست و با ثبت شرکت در برزیل و اقامت چند ساله در این کشور می توان شهروندی برزیل را به دست آورد.

ثبت شرکت در برزیل

ثبت شرکت در برزیل یکی از متداول ترین راه های سرمایه گذاری و اخذ اقامت برزیل است. اما افرادی که به دنبال سرمایه گذاری با ثبت شرکت در برزیل هستند باید به این نکته توجه داشته باشند که مطابق با قوانین موجود در کشور برزیل ، افرادی که تمامی سهام و مالکیت شرکت خود را می خواهند باید اقامت برزیل را هم به دست بیاورند زیرا افرادی که اقامت برزیل را نداشته باشند با محدودیت در تعداد سهام مواجه خواهند شد.

به صورت کلی شرکتی را می توان شرکت برزیلی دانست که مطابق با قوانین این کشور ثبت شده باشد و مرکزیت این شرکت نیز در خود برزیل باشد. موضوع ثبت شرکت در برزیل نیز در مالکیت شرکت اهمیت زیادی دارد. بر اساس قوانین حاکم در برزیل افرادی که اقامت برزیل را نداشته باشند در برخی از موضوعات ثبت شرکت مانند شرکت های استراتژیک برزیل همچون نفت،  معادن و غیره نمی توانند سهام دار باشند و یا بعضا تمامی سهام را داشته باشند و باید مشارکت با شهروندان برزیلی را انتخاب کنند.

به همین دلیل شرکت های خارجی یا با اخذ اقامت برزیل و یا با ثبت شعبه شرکت های خارجی در برزیل اقدام به راه اندازی کسب و کار در برزیل و یا سرمایه گذاری در این کشور می کنند. کلیه شعبات خارجی که در برزیل ثبت می شوند نیز باید الزاما تحت نظام حقوقی این کشور فعالیت کنند و اولین اقدام برای راه اندازی همین شعبات و یا شرکت در برزیل نیز کسب پروانه و یا تاییدیه از نهاد ریاست جمهوری برزیل است.

برزیل از جمله کشورهایی است که راه های مختلفی را برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور در نظر گرفته است. اینکه برزیل در سال های اخیر توسعه فراوانی را تجربه کرده است و به عنوان یکی از کشورهای در حال توسعه با چشم انداز فوق العاده مناسب در دنیا شناخته شده است خود بهترین دلیل برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل است.

شرایط ثبت شرکت در برزیل

گفتیم که اصلی ترین شرط برای ثبت شرکت در برزیل تایید نهاد ریاست جمهوری و یا دولت این کشور است. خود وزارت خارجه و سازمان مهاجرت برزیل پیشنهاد می کند که برای دستیابی به حداکثر مالکیت و سود حاصل از سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل بهتر است اقامت این کشور را به دست بیاورید.

افرادی که به دنبال ثبت شرکت در برزیل هستند باید شرایط لازم را داشته باشند که این شرایط مطابق با قوانین تجاری برزیل تعریف می شوند. از جمله این شرایط این است که فرد در زمان تاسیس شرکت در برزیل اگر قصد اقامت در برزیل را دارد، باید حداقل مبلغ 50 هزار دلار برای ثبت این شرکت پول در حساب شرکت تادیه کند. این پول باید نقدا پرداخت شود و تا زمانی که شرکت در برزیل فعال است و اقامت برزیل شما دائمی نشده است  باید در حساب شرکت باقی بماند و نمی تواند کمتر از این میزان باشد بنابراین همواره بر روی حساب شما کنترل های لازم انجام خواهد شد تا سرمایه شرکت کاهش پیدا نکند.

البته لازم به توضیح است که این میزان سرمایه گذاری یعنی 50 هزار دلار برای ثبت شرکت در برزیل به عنوان حداقل در نظر گرفته شده است و می تواند این میزان برای فعالیت شرکت، بیشتر تعریف شود و محدودیتی برای این موضوع در قوانین برزیل دیده نشده است.

بسته به نوع شرکتی که در برزیل ثبت می کنید ممکن است قوانین ثبت شرکت در برزیل نیز تغییر کند. از این رو بهتر است که در ادامه  انواع شرکت را در برزیل با هم مرور کنیم.

انواع شرکت در برزیل

قانون برزیل حمایت از انواع مختلفی از شخصیت های حقوقی و شرکت ها را فراهم کرده است. مرسوم ترین نوع شرکت تجاری که در برزیل ثبت می شود شرکت سهامی یا (S.A ) است که بر اساس آن چندین سهام دار با اندازه مشخصی از سهام با هم مشارکت می کنند و سرمایه مورد نیاز را برای تاسیس شرکت در برزیل فراهم می کنند و هر کدام از سهامداران نیز به اندازه سهامی که به دست می آوردند در شرکت مسئولیت دارند.

شرکت با مسئولیت محدود یا (LLC ) نیز از دیگر شرکت های معتبر در برزیل هستند که بخصوص در بین خارجی ها از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. در این نوع شرکت ها شرکا هر کدام میزانی از سرمایه شرکت را تادیه می کنند و تنها به اندازه سرمایه خود در شرکت مسئولیت خواهند داشت.

در هر دو ساختار شرکت در برزیل، هم افراد خارجی بصورت مستقل و با مالکیت قطعی و صد در صد می توانند مالک شرکت باشند و هم اینکه با افراد و یا شهروندان برزیل برای ثبت شرکت در برزیل مشارکت داشته باشند. آنچه که اهمیت دارد این است که شرکت باید مطابق با قوانین برزیل ثبت شود و دفتر مرکزی آن در برزیل باشد. همچنین باید مطابق با قوانین این کشور دفاتر مالیاتی تکمیل شود. بنابراین باید در اداره مالیاتی برزیل در زمان ثبت شرکت در برزیل ثبت نام شود و سپس هر ساله میزان مشخصی از درآمد خالص شرکت به عنوان مالیات در برزیل پرداخت شود.

البته به غیر از شرکت سهامی و یا شرکت با مسئولیت محدود، افراد خارجی می توانند برای ثبت شرکت در برزیل ، اقدام به ثبت شرکت مشارکت عمومی در این کشور نیز بکنند. شرکت مشارکت عمومی  تا حدود زیادی با شرکت های تضامنی شباهت دارد. منظور اینکه شرکا در این نوع شرکت ها صرف نظر از میزان سهمشان باید کلیه مسئولیت های شرکت را عهده دار شوند. از این رو ثبت شرکت مشارکت عمومی در برزیل خیلی محبوبیت بخصوص در بین سرمایه گذاران خارجی ندارد.

میزان سرمایه گذاری خارجی  برای ثبت شرکت در برزیل

شاید یکی از مهم ترین سوالات برای ثبت شرکت در برزیل این باشد که چه میزان سرمایه برای ثبت شرکت در برزیل لازم است.  در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری خارجی در برزیل آزاد است و مالکیت بر دارایی در این کشور محدودیتی ندارد و حتی نیاز به تصویب دولت و یا تایید نهاد خاصی به غیر از سازمان مهاجرت و یا سازمان تجارت برزیل به غیر از برخی از موضوعات استراتژیک ندارد.

همچنین نکته مهم دیگر برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل این است که مطابق با قانون تجارت در برزیل هیچ محدودیتی برای میزان سرمایه در ثبت شرکت در برزیل دیده نشده است و سرمایه به عنوان یک اصل برای ثبت شرکت در برزیل دیده نشده است. هر چند افرادی که به دنبال اخذ اقامت برزیل با ثبت شرکت در برزیل هستند باید در حساب بانکی مربوط به شرکت خود در برزیل حداقل 50.000 دلار واریز نمایند و این تا زمانی که اقامت دائم برزیل برای سرمایه گذاران صادر نشده است باید ثابت باقی بماند.

نکته دیگر برای ثبت شرکت در برزیل این است که تقریبا در تمامی موضوعات تجاری افراد خارجی می توانند اقدام به ثبت شرکت در برزیل بکنند. هر چند برخی از موضوعات تجاری در برزیل محدود شده است و هیچ فرد خارجی نمی تواند در این موضوعات اقدام به ثبت شرکت در برزیل بکند و تنها می تواند در شرکت هایی که در این زمینه ها در برزیل به ثبت رسیده اند و صاحبان برزیلی دارند مشارکت کند و یا با مشارکت با شرکایی که اصالت برزیلی دارند و یا شهروند برزیل هستند اقدام به ثبت شرکت در این موضوعات بکنند.

موضوعاتی که افراد خارجی نمی توانند اقدام به ثبت شرکت در برزیل برای آن بکنند عبارت است از:

 • فعالیت های مربوط به انرژی هسته ای
 • خدمات مرتبط با بهداشت و درمان ( مگر اینکه به صراحت موضوع آن توسط قانون پیش بینی شده باشد)
 • خدمات مرتبط با پست و تلگراف
 • خدمات مرتبط با هوا فضا از جمله راه اندازی و استقرار انواع ماهواره ها، حمل و نقل و یا جابه جایی وسایل مرتبط با ماهواره ها، و غیره. البته ممنوعیتی در تجارت این نوع کالاها دیده نشده است.

موضوعاتی که افراد خارجی با مشارکت شهروندان و سرمایه گذاران برزیلی می توانند در آن اقدام به ثبت شرکت در برزیل بکنند و یا نیاز به مجوز دولت برای این نوع مشارکت دارند عبارتند از:

 • ثبت شرکت های ساخت و ساز و یا تملک و اجاره روستایی در برزیل : این نوع شرکت ها نیاز به مجوز موسسه استعمار و اصلاحات ارزی در برزیل دارند و اگر میزان سرمایه گذاری خیلی زیاد باشد ممکن است نیاز به مجوز کنگره ملی برزیل داشته باشد.
 • ثبت موسسات مالی و بانک ها در برزیل
 • ثبت شرکت های حمل و نقل هوایی در برزیل : این نوع شرکت ها طبق قانون برزیل تنها خاص شرکت هایی است که شهروندان برزیل ثبت کرده باشند و یا حداقل 80 درصد از سهام آنها را در اختیار داشته باشند. ورود سرمایه خارجی تا 20 درصد در این شرکت ها مجاز است.
 • ثبت شرکت های رسانه ای در برزیل: شرکت هایی که در حوزه تلویزیونی، مجلات، روزنامه ها و یا رادیو فعالیت می کنند عملا اجازه فعالیت در برزیل با مالکیت خارجی را ندارند. تنها شرکت هایی که نهایتا 30 درصد از سهام آنها در اختیار شرکا خارجی است می توانند در برزیل این نوع موضوعات را مدیریت کنند و باید بیش از 70 درصد از سهام شرکت متعلق به شهروندان برزیلی و یا افرادی باشد که بیش از 10 سال در برزیل اقامت داشته باشد.
 • ثبت شرکت در حوزه معدن در برزیل

ثبت شرکت در برزیل توسط افراد خارجی

به غیر از موارد فوق و در ساختارهایی که توضیح داده شد افراد خارجی می توانند اقدام به ثبت شرکت در برزیل بکنند. برای این منظور باید افرادی که قصد ثبت شرکت در برزیل را دارند ظرف مدت 30 روز بعد از ورود به برزیل ، کلیه سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت را در یکی از بانک های برزیل به نام شرکتی که قصد دارند راه اندازی کنند سپرده گذاری کنند.

البته این کار تنها از طریق ثبت نام الکترونکی بانک مرکزی برزیل باید انجام شود و یک سند ثبت اعلامیه الکترونیکی بانک باید دریافت شود و در واقع یک فرایند آنلاین است و نیازی به حضور در بانک الزاما ندارد.

نماینده سرمایه گذار خارجی نیز می تواند فرایند ثبت شرکت در برزیل را انجام دهد. آنچه که اهمیت دارد این است که سود حاصل از سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل در این حساب بانکی باید واریز شود و تنها از طریق همین حساب بانکی می توان از طریق بازار ارز تجاری بین المللی برزیل اقدام به خروج سود از کشور برزیل در صورت نیاز کرد.

در نتیجه هیچ مانعی برای خروج سود حاصل از ثبت شرکت در برزیل وجود ندارد و این موضوع به این دلیل است که در زمان محاسبه مالیات شرکت، مالیات بر اساس خالص سود شرکت محاسبه شود. اگر به هر دلیل اثبات شود که مالیات شرکت پرداخت نشده است بر اساس قوانین تجاری در برزیل با این موضوع برخورد خواهد شد.

محاسبه مالیات شرکت خارجی در برزیل

ثبت شرکت در برزیل به عنوان سرمایه گذاری خارجی در این کشور شناخته می شود که با نام FDI در قوانین تجاری برزیل تعریف می شود. این سرمایه گذاری با نرخ سرمایه موجود در حساب شرکت محاسبه می شود. بنابراین از میزان سرمایه در نظر گرفته شده برای ثبت شرکت تنها یک درصد برای مالیات سرمایه در نظر گرفته می شود که در واقع این یک درصد هزینه های ثبت شرکت در حوزه مالیاتی شرکت است.

بنابراین باید گفت که سرمایه شرکت در اصل قانونی برزیل مشمول مالیات نمی شود. با این حال وام های دولتی ، معاملات ارزی، اوراق بهادار و نرخ خالص سود سالیانه شرکت مشمول مالیات می شود. این نوع مالیات ممکن است تفاوت هایی داشته باشد که عمدتا به نوع موضوع شرکت و عملیات تجاری شرکت وابسته است.

همچنین حواله سود، سود سهام و بازپرداخت های سرمایه خارجی که نیاز به خروج از برزیل دارند نیز مشمول بر مالیات بر درآمد می شوند. البته تا زمان برقرار بودن اصل سرمایه گذاری ، سودی که به خارج از کشور ارسال می شود به عنوان سود شرکت تلقی می شود و در زمان محاسبه سود شرکت از سود خالص نهایی، مالیات آن محاسبه می شود.

بصورت میانگین سود حاصل از سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل که به دلیل فعالیت های تجاری حاصل شده باشد و بعد از کسر هزینه های قانونی در حدود 15 تا 25 درصد مشمول مالیات می شود. البته اگر سود حاصل از این تجارت در خود کشور برزیل برای مقاصد و اهداف تجاری دیگر سرمایه گذاری شود مشمول معافیت مالیاتی می شود و یا به عنوان یک سرمایه گذاری جدید شناخته می شود که بعدا از سود آن مالیات دریافت خواهد شد.

ویزا مورد نیاز برای ثبت شرکت در برزیل

اتباع اکثر کشورهای اتحادیه اروپایی و آمریکای لاتین و همچنین برخی دیگر از کشورها برای ورود به برزیل و انجام بازدید های تجاری باید ویزا 90 روز دریافت کنند که در واقع ویزا کوتاه مدت برزیل تلقی می شود و نوعی ویزا توریستی است.

اما افرادی که قصد دارند در برزیل سرمایه گذاری کنند و افرادی که به دنبال ثبت شرکت در برزیل هستند باید ویزا کار برزیل را دریافت کنند که اعتبار 5 ساله دارد. برای این کار باید بعد از دریافت ویزا کوتاه مدت و ورود به برزیل، حداکثر ظرف 90 روز درخواست سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در برزیل را به پلیس فدرال برزیل ارائه کنید.  البته توصیه اکید این است که همیشه آخرین تغییرات را از کنسولگری برزیل در کشور خودتان جویا شوید.

البته برای ثبت شرکت باید نهایتا ظرف مدت 30 روز سرمایه مورد نیاز را در یکی از بانک های برزیل بعد از ورود به این کشور سپرده گذاری کنید.

مراحل ثبت شرکت در برزیل

بهترین راه برای ثبت شرکت در برزیل مشاوره از شرکت های حقوقی بین المللی معتبر مانند موسسه حقوقی ویونا در کشور خودتان می باشد. برای این منظور باید اقدامات زیر با مشاوره این موسسه حقوقی انجام شود:

 • در نظر گرفتن بهترین موضوع تجاری برای ثبت شرکت در برزیل
 • تهیه یک طرح تجاری با جزئیات دقیق برای ثبت شرکت در برزیل
 • ارائه این طرح تجاری به سفارت برزیل در ایران و دریافت تاییدیه سفارت برزیل در ایران
 • ارسال طرح تجاری به اداره مهاجرت و نهاد ریاست جمهوری برزیل و در صورت نیاز به فرماندار منطقه مورد نظر برای سرمایه گذاری به منظور دریافت تاییدیه های لازم برای ثبت شرکت در برزیل و یا ثبت نمایندگی و یا شعبه خارجی در برزیل
 • افتتاح حساب بانکی از طریق بانک مرکزی برزیل
 • واریز حداقل 50 هزار دلار به حساب افتتاح شده در برزیل
 • انتخاب نوع و یا قالب شرکت مورد نیاز برای ثبت در برزیل
 • انتخاب شرکا و میزان سهام آنها و تعیین لیستی از این شرکا و نام و مشخات آنها و میزان سهام و یا مشارکت آنها
 • استخدام یک نفر به عنوان حسابدار محلی در برزیل
 • ثبت نام در اداره مالیاتی و تامین اجتماعی برزیل
 • ثبت نهایی شرکت در اداره ثبت شرکت ها در برزیل
 • دریافت کد اقتصادی در برزیل

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در برزیل

 • آئین نامه یا طرح تجاری شرکت: در این سند باید روش درآمد شرکت ذکر شود و نحوه محاسبه مالیات نیز توضیح داده شود. همچنین باید تعداد نیروی مورد نیاز، محلی یا خارجی بودن نیروها، نوع شرکا، میزان سهام، میزان سود آوری شرکت، نوع نمایندگی ، نحوه فعالیت، سال مالی ، میزان اشتغال زایی و غیره همه به صورت دقیق توضیح داده شده باشد
 • اساسنامه شرکت
 • فرم تایید شده نام شرکت توسط دولت یا نهاد ریاست جمهوری برزیل
 • وکالتنامه معتبر به وکیل ثبت شرکت در برزیل
 • کپی مدارک شناسایی کلیه شرکا، مدیران و کارشناسان اجرایی
 • ویزا کلیه شرکا
 • آدرس محل فعالیت شرکت ( ملکی و یا استیجاری)
 • شماره شناسایی یا کد مالیاتی هر یک از شرکا در برزیل
 • کد مالیاتی شرکت در ادارات محلی منطقه فعالیت شرکت
 • شماره تامین اجتماعی شرکت در برزیل
 • مجوز مورد نیاز از شهرداری منطقه فعالیت

در نظر داشته باشید که کلیه این مدارک باید توسط یک مترجم معتبر به زبان پرتغالی ترجمه شده باشد و در دفاتر اسناد رسمی برزیل محضری شده باشند و همچنین این اسناد باید توسط سفارت برزیل در ایران نیز مورد تایید قرار گرفته باشند.

افتتاح حساب بانکی در برزیل

نکته بسیار مهم برای ثبت شرکت در برزیل افتتاح حساب در برزیل است. حوزه بانکی برزیل به عنوان یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین و البته امن ترین سیستم های بانکی در جهان شناخته می شود. بانک های دولتی، خصوصی و بانک های سرمایه گذاری و برخی از موسسات مالی داخلی و بین المللی در کشور برزیل فعالیت می کنند که کلیه افرادی که در برزیل فعالیت تجاری انجام می دهند باید حداقل در یکی از این ساختارهای مالی برزیل حساب بانکی داشته باشند. کلیه این موسسات و بانک ها به سیستم بانک مرکزی برزیل اتصال دارند و معتبر می باشند.

برای افتتاح حساب همانطور که گفته شد باید بصورت آنلاین اقدام کرد. این کار نیاز به تکمیل فرم ها و مستنداتی دارد و در ضمن باید برخی از مستندات قانونی و معتبر نیز ارائه شود.

اسناد و مدارک لازم برای افتتاح حساب در برزیل:

 • فرم شناسایی، وضعیت اقامت و ملیت در برزیل و یا وضعیت ورود و شناسایی مرتبط با افراد خارجی
 • فرم ثبت نام اشخاص حقوقی خارجی یا داخلی برزیل در وزارت دارایی و خدمات درآمد داخلی یونان که نهایتا در 30 روز قبل انجام شده باشد
 • فرم شناسایی شرکای خارجی، داخلی و مشخص کردن وضعیت حقیقی و یا حقوقی بودن آنها
 • ثبت نام سهامداران و یا شرکا به همراه شناسه و یا شماره اقامت آنها
 • نوع املاک و دارایی ها در برزیل به عنوان مثال گواهی مالکیت و یا استیجاری بودن نیاز است.
 • تکمیل فرم SCR مرتبط با سیستم اطلاعات اعتباری برزیل
 • تکمیل فرم REFIS مرتبط با برنامه مالیاتی مالیات دهندگان

ثبت شرکت در کشور برزیل مزایای بسیار زیادی برای سرمایه گذاران به همراه دارد. اما باید در نظر داشت که برزیل از جمله کشورهایی است که قوانین منحصر به فرد خود را برای ثبت شرکت دارد و فرایند ثبت شرکت در برزیل می تواند به یک چالش بزرگ تبدیل شود اگر از اطلاعات و قوانین حقوقی موجود در این کشور اطلاع کافی نداشته باشید.

به دلیل موقعیت استراتژیک و فوق العاده کشور برزیل و پیشرفت های سریعی که این کشور در سال های اخیر داشته و کانون توجهات بسیاری از بزرگان سرمایه گذاری و شرکت های چند ملیتی و بین المللی قرار گرفته است، ثبت شرکت در برزیل می تواند آینده ای فوق العاده درخشان به همراه داشته باشد. از این رو بسیاری از افراد به دنبال ثبت شرکت در برزیل هستند و در این کار کارشناسان و وکلای بین المللی ما در موسسه حقوقی بین المللی ویونا به همیشه در کنار آنها بوده اند.

شما هم می توانید برای برداشتن یک قدم بزرگ برای آینده ای متفاوت و عالی ثبت شرکت در برزیل را با وکلای خبره بین المللی ما در موسسه حقوقی ویونا تجربه کنید. در کمتر از دو ماه می توانید با خیال آسوده شرکت خود را در برزیل ثبت شده صاحب شوید و برای این کار تنها کافی است با ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ها  

+2 # ثبت شرکت در برزیلباقری 1400-04-07 18:19
برای ثبت شرکت در برزیل چه نوع ویزایی مورد نیاز است؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # جواب: ثبت شرکت در برزیلکارشناس ثبتی 1400-04-07 18:28
افرادی که قصد دارند در برزیل سرمایه گذاری کنند و قصد ثبت شرکت در برزیل را دارند باید ویزای کار برزیل را اخذ کنند که 5 سال اعتبار دارد. برای این منظور باید ابتدا ویزا کوتاه مدت یا ویزای ورود به برزیل را دریافت کنید و پس از ورود به برزیل حداکثر ظرف مدت 90 روز درخواست سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت خود را به پلیس فدرال برزیل ارائه کنید همچنین باید نهایتا ظرف مدت 30 روز سرمایه مورد نیاز را در یکی از بانک های برزیل سپرده گذاری کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+3 # ثبت شرکت در برزیلحسام 1400-04-06 23:03
در چه زمینه هایی افراد خارجی با همکاری و مشارکت شهروندان برزیلی قادر به ثبت شرکت در برزیل هستند؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # جواب: ثبت شرکت در برزیلکارشناس ثبتی 1400-04-06 23:11
• ثبت شرکت های ساخت و ساز و یا تملک و اجاره روستایی
• ثبت موسسات مالی و بانک ها
• ثبت شرکت های حمل و نقل هوایی
• ثبت شرکت های رسانه ای
• ثبت شرکت در حوزه معدن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+3 # ثبت شرکت در برزیلمحسن 1400-04-05 23:10
در چه زمینه هایی افراد خارجی قادر به ثبت شرکت در برزیل نیستند؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # جواب: ثبت شرکت در برزیلکارشناس ثبتی 1400-04-05 23:19
• فعالیت های مرتبط با انرژی هسته ای
• خدمات مرتبط با پست و تلگراف
• خدمات مرتبط با بهداشت و درمان
• خدمات مرتبط با هوا فضا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن