ثبت شرکت در جاجرود

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (تعداد رای 2)

یکی از دغدغه های در حال حاضر مسئولین شهر تهران حل معضل آلودگی و جلوگیری از مهاجرت افراد از شهرهای دیگر به تهران می باشد که خود دلیل اصلی شلوغی و آلودگی این کلان شهر می باشد.

یکی از اقدامات اصلی که در این زمینه بایستی انجام گیرد فراهم آوردن شرایط برای اشتغال افراد و کسب درآمد در مناطق زندگی خود می باشد تا از مهاجرت آنها به شهرهای بزرگتر مانند تهران جلوگیری شود.

با توجه به این مسئله که تمام فعالیتهای تجاری و اقتصادی افراد بایستی در قالب اشخاص حقوقی انجام شود لذا امکان ثبت شرکت در هر یک از مناطق شهری یکی از مسائلی است که می تواند منجر به تشویق افراد جهت حضور در آن مناطق و یا حتی سرمایه گذاری افراد از مناطق دیگر در آن مناطق باشد.

به این جهت لزوم حضور ادارات ثبت شرکت در هر یک از این مناطق امری ضروری به نظر می رسد.

استان تهران از این نظر به دسته های مختلفی تقسیم می شود که عمده قسمت آن مناطق 22 گانه شهر تهران می باشد که زیر نظر اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری فعالیت می نمایند.

شهرستانهای دیگری که در اطراف شهر تهران وجود دارند دارای مراجع ثبتی مخصوص به خود می باشند که امور ثبتی متقاضیان ثبت شرکت در این مناطق در این ادارات انجام می شود. البته برخی از این مناطق در حال حاضر دارای حوزه ثبتی جداگانه نیستند و همچنان زیر نظر اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تهران فعالیت می کنند مانند شهر ری و اسلامشهر.

اما مناطق دیگر دارای حوزه های ثبتی مخصوص به خود می باشند مانند شهر جاجرود که از لحاظ ثبتی مربوط به حوزه ثبت شرکت شهر پردیس می شود.

لذا متقاضیان ثبت شرکت در این گونه مناطق بایستی توجه داشته باشند که از مراجعه به اداره کل ثبت شرکتهای تهران خودداری نمایند.

البته بایستی توجه داشت که بخش اولیه ثبت شرکت که مربوط به سامانه ثبت شرکتها می شود از طریق اینترنت و سایت اداره ثبت شرکتها انجام می شود. تایید نام و تهیه اسناد مربوطه مانند اساسنامه و سایر اسناد مربوطه مرحله بعدی می باشد که با مشخص شدن نام شرکت قابل انجام می باشد.

پس از امضای اسناد مربوطه و تهیه مدارک مورد نیاز، ارسال مدارک از طریق پست به حوزه ثبتی مربوطه انجام می شود تا جهت بررسی های کارشناسی اقدامات لازمه انجام گردد.

پس از تایید کارشناس مربوطه در حوزه ثبتی ، صدور آگهی از طریق سامانه ثبت شرکتها به اطلاع متقاضی رسیده و در این مرحله با همراه داشتن پیشنویس آگهی مربوطه بایستی جهت اخذ اصل آگهی ثبتی اقدام شود.

تجربه کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ویونا در زمینه ثبت شرکت در تمام حوزه های ثبتی باعث شده است تا این موسسه خدمات ثبت شرکت را در تمامی حوزه های ثبتی در کمترین زمان ممکن و با بیشترین کیفیت به انجام برساند.

لذا از شما عزیزان دعوت میشود تا جهت انجام امور ثبتی خود با مشاوران ویونا تماس حاصل نمایید تا از طریق وکلای پایه یک دادگستری تمامی مراحل ثبت شرکت شما به انجام برسد.