ثبت شرکت در شهریار

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (تعداد رای 3)

شهریار یکی از شهرستان های بزرگ غرب تهران است . این شهرستان جمعیتی بالغ بر 1300000 دارد که نقش تعیین کننده ای در اقتصاد پایتخت و حتی ایران دارند.

ثبت شرکت در شهریار به دلیل نبود شعبه ای از اداره ثبت شرکت ها در این شهرستان عملا ممکن نیست و علاقمندان به ثبت شرکت باید پس از تعیین موضوع فعالیت و تهیه مدارک لازم متناسب با قالب انتخابی شرکت خود برای ثبت شرکت به تهران و اداره مرکزی ثبت شرکت ها مراجعه نمایند.

اما چه شرکتی در شهریار ثبت کنیم؟

عمده متخصصین و تحصیلکرده های رشته های مختلف به راحتی می توانند در موضوع و رشته مورد نظر خود در این شهرستان اقدام به ثبت شرکت بکنند. موضوعی که می تواند برای این اقدامات محدودیت ایجاد کند تنها موضوع صدور مجوز برای برخی از فعالیت ها می باشد در غیر اینصورت هر فرد می تواند متناسب با رشته تحصیلی و دانش تخصصی خود با مشارکت دو تا چند نفر از دوستان و یا اقوام خود شرکت مورد نظرش را به ثبت برساند.

ثبت شرکت نیاز به شناخت قالب های ثبتی شرکت ها دارد . شرکت ها در قانون تجارت تعریف می شوند و حدود و اختیارات و نحوه ثبت این شرکت ها نیز در قانون تجارت مفصلا شرح داده شده اند و برای این منظور اداره ثبت شرکت ها به عنوان یکی از دو اداره اصلی سازمان ثبت اسناد و املاک ایران این وظیفه را عهده دار می باشد.  بنا بر این شرکت های تعریف شده ار قانون تجارت هر کدام متناسب با نوعی از افراد، توانمندی ها و خواسته و شراکت بین افراد و همچنین به دنبال تفاوت بین موضوعات مختلف تعبیه و طراحی شده اند.

البته اگر فعالیت رسمی شما از فعالیت های غیر تجاری شناخته شده باشد این نوع فعالیت ها را باید در قالب موسسات غیر تجاری به ثبت برسانید که البته همانگونه که از نام انها مشخص است نباید اقدامی تجاری در میان باشد. موسسات غیر تجاری یا صاحب منافعی برای شما هستند و یا منفعتی برای شما ندارند. اگر منفعتی به همراه داشته باشند موسسه غیر تجاری انتفاعی و اگر منفعتی نداشته باشند موسسه غیر تجاری غیر انتفاعی هستند.

چرا باید در شهرستان شهریار شرکت ثبت کنیم؟

تفاوتی ندارد در کجای ایران و چه منطقه ای زندگی می کنید. ثبت شرکت در شهریار و یا هر نقطه دیگر ایران باعث می شود شما به فعالیت خود سر و سامان داده و انها را رسمی و قانونی کنید. شخصیتی که بدون ثبت شرکت توانایی محدودی دارد هنگام ثبت شرکت با استفاده از توان حقوقی و اعتبار بالای قانونی و رسمی و همچنین به دلیل پشتوانه تخصصی سایر همکاران به توانایی و اقتداری خواهد رسید که می تواند  در مدت زمان کوتاهی شما را به انچه که نام رویا بر ان گذاشته اید خواهد رساند.

ضمن اینکه برای حضور در فرصت های جدید شانس خود را به شدت افزایش داده اید و بازار های جدید و فرصت های بی شماری را لمس خواهید کرد که قبلا اصلا چنین امکانی را نداشتید. مثلا خیلی راحت می توانید مناقصه و یا مزایده ای دولتی و یا خصوصی را شرکت کنید. به راحتی با شرکت های داخلی و یا حتی خارجی و بین المکللی عقد قرارداد همکاری داشته باشید و به سادگی در انواع پروژه ها و برنامه های خصوصی سازی و توسعه ای کشور نقش داشته باشید.

استفاده از خدمات دولتی ، وام ها و تسهیلات بانکی و موسساتی مالی واعتباری و همچنین امکان حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی این هم با داشتن شخصیت حقیقی و پرزنت هر چه بهتر خدمات و محصولات در قالب مدیریت یک سازمان و شرکت همه تنها در سایه یک شرکت و شخصیت حقوقی محقق خواهد شد.

بنابر این ثبت شرکت در شهریار به سادگی می تواند شما را مطرح و به جایگاه و اعتبار بالایی برساند.

به هیچ عنوان نگران مسافت و دانش حقوقی و قانونی برای ثبت شرکت هم نباشید. کارشناسان و متخصصین ما در موسسه حقوقی  ویونا با افتخار در کنار شما خواهند بود تا ثبت شرکت شما در کمترین زمان و هزینه اتفاق بیافتد.