ثبت شرکت در کیش

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (تعداد رای 6)

یکی از برترین مناطق آزاد تجاری ایران و حتی خاورمیانه با داشتن موقعیت عالی استراتژیکی و دسترسی بسیار مناسب به آب های بین المللی جزیره زیبا و گردشگری کیش است. این جزیره در سال های اخیر جذب سرمایه های زیادی را شاهد بوده و هر روز بر وسعت و عظمت آن افزوده شده است. بنابر این سرمایه گذاری در این منطقه تقریبا می توان گفت تضمین شده است.

اما کیش به دلیل اهمیتی که در اقتصاد ایران دارد و به عنوان یکی از اصلی ترین دروازه های ورودی و خروجی کالا و خدمات در ایران شناخته می شود همواره مورد توجه شرکت ها و ارگان های بزرگ داخلی و خارجی بوده است.

جزیره کیش همچنین امکانات فراوانی برای توسعه تجارت و ایجاد ارتباطات تجاری با بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی دارد . از این رو راه اندازی هر گونه کسب و کاری در این جزیره زیبای مرجانی با سود دهی و آینده عالی همراه خواهد بود.

دولت نیز به شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت را در این جزیره ساده کرده و حمایت های زیادی از شرکت ها و موسسات غیر تجاری که در این جزیره به ثبت رسیده اند داشته است. ساخت زیر ساخت های مناسب، ایجاد راه های ارتباطی و تبادلاتی کالا و ارز ، ارائه خدمات بانکی و مالی، ارائه معافیت های مختلف  مالیاتی، سهولت دسترسی به ادارات و سازمان ها و همچنین شعبه ثبت شرکت ها و ... از جمله امکاناتی است که دولت به منظور حمایت از سرمایه گذاری و ایجاد و ثبت شرکت در این منطقه ارائه نموده است.

ثبت هر گونه شرکت در هر نوع قالبی در این جزیره ممکن خواهد بود و علاقمندان به حضور در رقابت پویای جزیره کیش می توانند با تنها شراکت با دو تا چند نفر از نزدیکان خود فعالیت و موضوع کاری خود را بصورت حقوقی در این جزیره انجام دهند. حتی شرکت های بزرگ دیگر نیز می توانند با ثبت نمایندگی و یا شعبه مستقل در این جزیره خدمات خود را در این منطقه معرفی و ارائه نمایند.

جایگاه گردشگری و بین المللی کیش نیز مبین  این موضوع است که علاوه بر شرایط و بخصوص استراتژیکی این منطقه سود دهی و منافع ثبت شرکت در این منطقه فراوان است. ورود و خروج بی واسطه بازرگانان و تجار در این منطقه بدون نیاز به دریافت ویزا، ورود سرمایه های عظیم خارجی ، سهولت دسترسی به منابع و مواد اولیه لازم و همچنین سهولت صادرات و واردات کالا و خدمات و همچنین شانس تبادل اطلاعات و دریافت به روز ترین تکنولوژی های جهانی و ... همه از مواردی است که بدون تردید باعث موفقیت شرکت های ثبت شده در منطقه آزاد کیش خواهد شد.

ادارات گذرنامه و سازمان منطقه آزاد کیش و دولت ایران با امضاء تفاهم نامه ای ورود و خروج اتباع خارجی به این منطقه و سرمایه گذاری انها را ساده تر کرده اند و حتی با راه اندازی شعبه ای از اداره ثبت شرکت ها نیز در این جزیره کمک بسزایی برای علاقمندان به ثبت شرکت کرده اند.

همچنین عملیات های بانکی و دستور العمل های واحد های بانکی و مالی در این منطقه بنا بر سیاست های خاص این منطقه بوده و نرخ کارمزد، خرید و فروش ارز و تسهیلات اعطایی  مطابق با شرایط عرضه و تقاضا در مناطق آزاد می باشد.

این موضوعات به شما این امکان را خواهد داد که با استفاده از تسهیلات بانکی با نرخ کم و با مشارکت افراد خارجی اقدام به تاسیس و ثبت شرکت در این منطقه نموده و از مزایای این روش ثبت شرکت نیز برخوردار شوید.

برای ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش باید از این منطقه جواز تاسیس و بهره برداری دریافت شود.  پس از دریافت مجوز فعالیت و ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش از سازمان منطقه آزاد کیش می توانید با مشاوره کارشناسان و وکلای متخصص موسسه حقوقی ویونا بهترین قالب شرکت را بدون محدودیت برای شرکت خود انتخاب و مطابق با دستورالعمل های مربوط به هر کدام از شرکت ها و قوانین خاص منطقه آزاد کیش شرکت خود را به ثبت برسانید.

محبوب ترین قالب ثبتی شرکت در منطقه آزاد کیش شرکت سهامی خاص و همچنین شرکت با مسئولیت محدود می باشد. شما می توانید با ثبت شرکتی در این منطقه از مزایای فراوان شخصیت های حقوقی واقع در این منطقه مانند دریافت نمایندگی ، دریافت تسهیلات بانکی، تبادل کالا و خدمات با سایر شرکت های داخلی و خارجی ، امکان فروش و بازار یابی محصولات به شرکت های بین المللی ، امکان مشارکت با اتباع و شرکت های خارجی ، امکان داشتن شانس سرمایه گذاری خارجی ، حضور در نمایشگاه های بین المللی و ... بهره مند شوید.

ثبت شرکت قدرت و اعتماد به نفس کافی به شما را برای مذاکره با انواع شرکت ها و مشتریان داخلی و بین المللی خواهد داد و شما می توانید با تکیه بر اعتباری که به دست اورده اید در انواع مناقصات و مزایده های داخلی و خارجی شرکت کرده و شانس بیشتری برای به دست اوردن سود و اعتبار بیشتر به دست بیاورید.

به یاد داشته باشید بسیاری از شرکت ها و موسسات خارجی تنها با اشخاص و شخصیت های حقوقی حاضر به معامله و قرارداد های تجاری هستند و داشتن شخصیت حقوقی در منطقه ای پر رفت و امد و محبوب مانند جزیره زیبای کیش به راحتی می تواند سکوی پرتاب موفقیت شما باشد.

اما برای ثبت شرکت در جزیره زیبای کیش مدارک زیر مورد نیاز می باشد :

 • اساسنامه شرکت در دو نسخه به همراه امضاء کلیه شرکا ء
 • شرکت نامه در دو نسخه با امضاء کلیه شرکا ء
 • تقاضانامه در دو نسخه با امضاء کلیه شرکا ء
 • صورتجلسه مجمع عمومی موسسن
 • صورتجلسه هیئت مدیره
 • کپی مدارک شناسایی کلیه شرکاء و مدیران شرکت
 • اراه اصل و کپی آگهی روزنامه
 • تقویم نامه برای سرمایه غیر نقدی تایید شده توسط شرکاء
 • مجوز فعالیت اقتصادی صادر شده توسط مدیر بازرگانی
 • یک برگ تاییدیه مربوط به پرداخت هزینه های ثبت شرکت و درج آگهی
 • اگر فرآیند ثبت توسط وکیل شرکت پیگیری می شود باید وکالتنامه او نیز تسلیم شود .

برای ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش باید مطابق با آئین نامه ها و مقررات خاص این مناطق عمل شود. شما  می توانید با دادن یک وکالتنامه به متخصصین و مشاورین موسسه حقوقی ویونا به راحتی شرکت خود را در هر قالبی در این منطقه به ثبت رسانده و فعالیت خود را با اقتدار اغاز نمایید.