ثبت شرکت طراحی سایت

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (تعداد رای 1)

افزایش خدمات مختلفی که در سطح جامعه از طریق اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه میشود و گستردگی کالاهای عرضه شده در بازار و همچنین خدمات ارائه شده به اشخاص و با توجه به نیاز مصرف کنندگان و از طرف دیگر کمبود زمان در رسیدگی و پیگیری به خواسته هایی نظیر تامین بخش عمده ای از کالاها و خدمات مورد نیاز،لذا فضای جامعه به سمتی سوق پیدا کرده که تمام افراد به دنبال دریافت خدمات در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن می باشند.

یکی از بهترین راه های صرفه جویی در زمان در عین حفظ کیفیت کالا یا خدمات و دسترسی به هر آنچه مورد نیاز می باشد ، استفاده از امکانات دنیای مجازی نظیر وب سایتها و شبکه های اجتماعی می باشد که انجام این امور نیاز به دانشی تخصصی داشته و افرادی با مهارت کافی می توانند این مهم را انجام دهند.

از طرف دیگر افراد فوق به جهت انجام و ارائه هرچه بهتر خدمات خود اقدام به ثبت شرکتهایی با موضوع فعالیت مرتبط با طراحی سایت و اموری شبیه به آن می نمایند.

با توجه به حساسیت امور نرم افزاری و به طور خاص طراحی سایت، درج موضوع فعالیت به طور تخصصی و ذکر جزئیات در خصوص طراحی سایت و برنامه نویسی، افراد را ملزم به ارائه مجوز از سازمانهای ذیربط مانند شورای عالی انفورماتیک و یا هر ارگان صلاحیت دار دیگری می نماید. در عین حال ثبت شرکتهایی با موضوعات کلی و اشاره به امور نرم افزاری و پروژه های انفورماتیکی نیازی به ارائه مجوز قبل از ثبت شرکت ندارد. لذا متقاضیان می توانند با ارائه مدارک مربوط که بسته به نوع شرکت مورد درخواست از افراد مطالبه خواهد شد، مبادرت به ثبت یکی از انواع شخصیت های حقوقی نموده و پس از آن در خصوص پروژه های مربوطه هر زمان نیاز باشد اقدام به اخذ مجوز از سازمان مربوطه نمایند.

لذا با توجه به توضیحات فوق، تنظیم و درج موضوع فعالیت در این نوع از شرکتها موضوعی بسیار مهم و حساس می باشد که نیازمند تجربه و دانش کافی در این زمینه می باشد که در این خصوص می توانید با مشاوران موسسه ویونا تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت شرکتهایی با موضوع طراحی سایت و امور مربوطه از طریق سامانه ثبت شرکتها آغاز و پیگیری خواهد شد. پس از ورود اطلاعات و اقدام به جهت استعلام یک نام برای ثبت شرکت که مستلزم ارائه اطلاعاتی از قبیل موضوع فعالیت ، آدرس دفتر مرکزی مورد نظر برای شرکت،  معرفی اعضای هیئت مدیره و سایر اطلاعات می باشد؛ اسناد مربوطه به جهت امضاء آماده و چنانچه موضوع فعالیت درج شده از نوعی باشد که نیاز به اخذ و ارائه مجوز قبل از ثبت شرکت داشته باشد بایستی اقدامات لازم انجام شده و مجوز دریافتی همراه با سایر مدارک و اسناد به اداره ثبت شرکتها ارسال گردد، و پس از طی مراحل قانونی و روند اداری در اداره ثبت شرکتها در نهایت آگهی ثبتی صادر شده و به متقاضی تحویل داده می شود.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت طراحی سایت:

  • کپی برابر با اصل شده مدارک شناسایی تمام افراد
  • گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل و در مورد شرکت سهامی خاص برای بازرسین
  • در صورت نیاز ارائه مجوز مربوطه