مراحل و مدارک ثبت شرکت در شهر قدس

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (تعداد رای 2)

اگر شما هم از ساکنان و اهالی شهر قدس هستید و به دنبال ایجاد یک کسب و کار رسمی با اعتبار بالا  می باشید بهترین راه براس شما ثبت یک شرکت یا موسسه غیر تجاری است.

بسیاری از صنایع و تولیدات و خدمات اهالی شهر قدس به تخصص و دانش و دسترسی خوب به همه شهر های ایران و قرار گرفتن در پایتخت ایران به سایر نقاط ایران و حتی خارج از ایران نفوذ پیدا کرده و سود و اورده زیادی برای موسسین شرکت های مختلف به همراه داشته است.

شرکت ها پتانسیل بالایی دارند تا با ورود به بازار های مختلف و با ارائه محصولات با کیفیت و مناسب در رقابت برتری نسبت به تولید کنندگان  و ارائه کنندگان خدمات قرار گرفته و رشد و توسعه بیشتری را تجربه کنند . این موضوع برای افرادی که به دنبال اعتبار و سود زیادی هستند بسیار تعیین کننده است.

اما برای ثبت شرکت در شهر قدس باید اقدامات و تصمیم هایی را اتخاذ کنید و جسارت حضور رسمی در بازار های اقتصادی و تجاری داخلی و خارجی را داشته باشید. بنابر این برای ثبت شرکت هر انچه که نیاز است در ادامه بررسی می کنیم.

تصمیم به قبول مسئولیت مهم ترین قدم برای ثبت یک شرکت و یا موسسه حقوقی است. از انجاییکه وجود رقابت زیاد در سطح شرکت ها و موسسات مختلف و پرداخت مالیات و استخدام کارکنان و ... هر کدام مسئولیت پذیری می خواهد شما به عنوان فردی که خواهان اینده درخشان با ثبت شرکت است ابتدا باید مسئولیت پذیر باشید. بسیاری از افراد مختلف به دلیل ترس از پرداخت مالیات و یا استخدام  و انواع مسئولیت های دیگری اجتماعی از قبول چنین مسئولیتی شانه خالی می کنند و همین موضوع باعث می شود تا اخر عمر مجبور به خدمت کردن به دیگران و توقف تا یک حد از استاندارد های شغلی خود باشند. هر که بتواند بر این ترس های خود غلبه کند خیلی زود و راحت به ایده ال های خود می رسد.

جالب است ما برای دلیلی شرکت ثبت نمی کنیم که واقعا در هر شرایطی با ان مواجه ایم. مثلا از مالیات دادن می ترسیم در حالی که همه ما نسبت به میزان درامدمان همین الان هم در حال پرداخت مالیات هستیم، یا ترس از استخدام کارمند داریم در حالی که همین امروز هم برای برخی از کارها افرادی را به کار می گیریم.

اما هر کس این ترس ها را به دل راه نداده موفق بوده و در شغل و حرفه خود پیشرفت کرده و امروز به جای رقابت با چند فرد حقیقی با شرکت های بزرگ و حتی بین المللی در حال رقابت است.

مراحل ثبت شرکت

همانگونه که اورده شده قبول مسئولیت سخت ترین قدم ثبت شرکت است. پس از ان باید یک وکیل از موسسه حقوقی ویونا انتخاب کنید. موسسه حقوقی ویونا تمامی اقدامکات حقوقی و قانونی را برای ثبت شرکت شما انجام خواهد داد و نگرانی شما و سختی  های شما را کاملا مرتفع خواهد کرد.

بعد از ان باید شرکای خود را انتخاب و با هم جلسه مجمع عمومی موسسین را راه اندازی و تصمیمات مهم و اساسی شرکت را اتخاذ کنید . مانند انتخاب نفرات هیئت مدیره و بازرسین و تهیه و تنظیم مستندات شرکت و ...

بعد نفرات هیئت مدیره با هم تشکیل جلسه خواهند داد. این نفرات هم باید در خصوص تعیین سمت ها و  وظایف و اهداف شرکت تصمیم های دیگر را بگیرند.

قالب ثبتی شرکت تعداد نفرات شریک و همچنین نیاز به تعیین بازرس و مقدار سرمایه و خیلی از موارد دیگر را مشخص خواهد کرد. خوب پس باید برای انتخاب قالب به خوبی شرایط خود را سبک و سنگین کنید.

بعد نامی را متناسب با دستور العمل ها و قوانین جاری برای شرکت خود انتخاب خواهید کرد که معرف شخصیت حقوقی شما باشد. تمامی این مستندات و تصمیمات و ... در سایت اداره ثبت شرکت ها بارگذاری و ثبت نام می شود و با تایید کارشناسان اداره ثبت در خصوص درخواست شما اقدام بعدی حضور در اداره ثبت شرکت ها برای تحویل مستندات اصلی و برابر اصل کردن مدارک و مستندات، پرداخت هزینه های لازم و نهایتا چاپ اگهی شرکت در روزنامه رسمی و روزنامه کثیر الانتشار دیگری می باشد.

اقدامات اولیه شرکت تمام و شرکت به ثبت می رسد. اکنون باید کد اقتصادی ، پرونده دارایی و  دفاتر پلمپ دریافت شود تا بتوانید رسما فعالیت خود را اغاز نمایید.

توجه به میزان سرمایه و اعتبار شرکا برای اینده شرکت به همراه نوع اساسنامه و یا شرکتنامه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هر چند شما برای اولین روز های ثبت شرکت قطعا نباید به فکر رقابت با شرکت های بزرگ باشید ولی در هر صورت رعایت این موارد برای حضور پر قدرت در بازار رسمی موضوع فعالیت شما از اهمیت زیادی برخوردار است.

به همین دلیل مشاورین و متخصصین موسسه حقوقی ویونا را باید به عنوان یار و همراه خود انتخاب کنید تا پشتوانه محکمی در شروع مسیر داشته  باشید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در شهر قدس

برای ثبت نام در سایت اداره ثبت شرکت ها و نهایتا ارائه مستندات خود به این اداره برای برابر اصل کردن مستندات بهتر است قبل از هر کاری لیستی درست کنید و هر مدرک مورد نیاز را در ان مشخص و قبلا از اقدام برای ثبت نام و ارسال مدارک از صحت انها مطمئن شوید.

در ضمن شما به عنوان یکی از شهر ها و شهرستان های استان تهران محسوب شده و برای ثبت شرکت خود باید به خود اداره مرکزی ثبت شرکت ها مراجعه نمایید زیرا این اداره شعبه و یا نمایندگی مستقلی در شهر قدس ندارد.

مدارک و مستندات مورد نیاز برای ثبت شرکت در شهر قدس عبارتند از:

  • اظهارنامه شرکت
  • اساسنامه و یا شرکتنامه شرکت بسته به نوع قالب شرکت
  • یک نسخه تقاضانامه
  • فرم تعیین نام
  • صورتجلسه مجمع عمومی موسسین
  • صورتجلسه هیئت مدیره
  • وکالتنامه وکیل
  • گواهی سوء پیشینه شرکا و مدیران و بازرسین شرکت
  • مدارک شناسایی مدیران ، موسسین و بازرسین
  • مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع

برای ثبت شرکت در شهر و یا شهرستان قدس قبل از هر اقدامی ابتدا با مشاورین و وکلای خبره موسسه حقوقی ویونا تماس گرفته  و تمامی اقدامات خود را با هماهنگی و برنامه ریزی های لازم ما دنبال کنید. شما اصلا نیازی نیست مشکلات ثبت شرکت را داشته باشید اگر انتخاب شما موسسه حقوقی ویونا باشد.